آیا درباره فروشگاه ریس استون و قیمت مناسب آن چیزی شنیده اید؟

مجموعه اصفهان سیتی سنتر و در سال 1393 بود که فروشگاهی به نام ریس استون افتتاح گردید. نخست این مجموعه با شروع کار خود از محصولات چیبو که نام یک برند آلمانی است، موفق به جذب طیف گسترده ای از مشتریان با انواع سلیقه ها شد و همین مسئله رضایت صد درصدی مشتریان از این فروشگاه را در زمینه های مختلفی از قبیل لباس مردانه، لباس زنانه و بچه گانه، لوازم و وسایل خانه و آشپزخانه به همراه داشت. علاوه بر آن، ریس استون توانست به عرضه کالاهای متنوعی با قیمت مناسب در این حوزه بپردازد.  

این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت حمایت از تولید داخلی، با رفتن به سراغ محصولات داخلی به کار گرفت و به عرضه انواع مختلفی از لباس های زنانه و مردانه در حوزه مد و فشن همچون شلوار، پیراهن های مردانه، تیشرت و غیره برای مشتریانش پرداخت. از آنجا که هدف اصلی مدیران ریس استون جلب رضایت و احترام به حقوق مشتریان می باشد، از این رو، این فروشگاه استفاده از محصولات با کیفیت بالا از برندهای معتبر را در پیش گرفت تا امکان بهره مندی مشتریان از مرغوب ترین کالاها فراهم گردد.

با اینکه فروشگاه ریس استون همواره در پی ارائه محصولاتی با کیفیت به مشتری است، اما این مسئله سبب افزایش قیمت محصولات آن نشده و همیشه به دنبال عرضه محصولات با استاندارد بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود بوده است تا از این طریق تهیه و خرید کالاهای مورد نیاز برای کلیه اقشار جامعه امکان پذیر باشد. همین موضوع را می توان سبب جذب مشتریان بیشتر این فروشگاه دانست.

معرفی شعبه دیگر فروشگاه ریس استون

مدیران ریس استون به منظور گسترش شعار خود یعنی برخورداری از یک استایل شیک و زیبا با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت، شعبه دیگری از فروشگاه خود را در سال 1400 و در فدک مال استان اصفهان تأسیس نمودند که در آن انواع اکسسوری ها در حوزه مد و استایل، پوشاک زنانه و مردانه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

اهمیت نظرات و انتقادات مشتریان در فروشگاه ریس استون

در اولویت قرار دادن نظرات و انتقادات مشتریان، همواره از اهداف اصلی مدیران فروشگاه ریس استون به شمار می رود. همین مسئله نیز از دیگر دلایل محبوبیت این مجموعه از نظر مشتریان بوده که می تواند به گسترش این مجموعه کمک شایانی نماید. بنابراین شما عزیزان جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده از سوی این فروشگاه، می توانید به شکل حضوری و غیر حضوری به اعضای این خانواده بزرگ بپیوندید